Pyžama na ramínka podtrhnou krásu každé ženy

Doby, kdy oblečení “na doma” nebo na spaní zahrnovalo horší kousky na donošení a dotrhání, jsou ty tam. Dnes chce každá emancipovaná žena  v každém okamžiku vypadat dobře, a vypadat svůdně i v nočním prádle. A kdyby snad u ní chtěla vítězit spořivost a pohodlnost, její manžel či partner jí to rychle připomenou. 

Nepodceňujeme ani noční módu. Posledním hitem jsou decentní, ale přesto sexy dámská pyžama na ramínka. Pořiďte si je také, ať ve vašem šatníku nic nechybí. 

Dámská pyžama na ramínka pro lepší partnerský život 

To, že partner chce, aby jeho polovička vypadla dobře, když se ukládá ke spánku, je pochopitelná. Nikdo by ostatně neměl lézt ve venkovním oblečení do společné postele. Svůdné pyžamo je ale vhodné pro romantické snění v případě dam, které jsou právě singl. Proč si nepřipadat jako princezna, která čeká na svého prince. 

Ne každá žena ale vždy preferuje a umí nosit vyzývavé spodní a noční prádlo. Obyčejná košilka nebo top s ramínky a přiměřeně velkým výstřihem zdobená kraječkou nebo stužkou udělá dobrou službu ve stylu “méně je někdy více”. Neotálejte je vyzkoušet. 

Spánek pro žhavé letní noci

V našich zeměpisných šířkách jsou minimálně čtyři měsíce v roce, v nichž musíme počítat s pořádným horkem. Teplotě je třeba přizpůsobit i oblečení do spaní. Úsporné kratší pyžamo s ramínky v podobě košilky nebo tílka s “kraťasy” zahalí jen to nejnutnější a maximálně přispěje k vítězství nad letním nočním vedrem, přičemž povinnosti vůči módě plně dostojí.

Jiřina Holcová